Ertaş Makina

2013 yılında Kadir ERTAŞ tarafından Karacabey Sanayi Sitesinde kurulan firmamız başta Salça Üretim Hattı, Reçel ve Marmelat Hattı, Meyve Suyu Üretim Hattı, Helva Üretim Hattı, Baharat Üretim Hattı, Çikolata Üretim Hattı, Lokum Üretim Hattı, Susam Üretim Hattı, Ketçap ve Mayonez Üretim Hattı olmak üzere Özel Üretim Makina İmalatı ve Anahtar Teslim Tesis Kurulumu yapmaktadır.
Kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği alanlarda Mühendislik, Ar-Ge Hizmetleri, Tesislerin Makina ve Ekipman Montajı, Satış Sonrası Servis ve Yedek Parça Hizmetlerinde müşterilerine vermiş olduğu memnuniyet sebebiyle sektöründe tercih edilen bir firma olmuştur.

Vizyonumuz

İnsana, kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir firma olarak yenilikçi aklın ve bilimin ışığında kaliteli ürünler üreten ve gelecek nesillere kalıcı eserler bırakan bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine katabilen kaliteli ve verimli üretim gerçekleştiren bir firma olmaktır.